KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11744436
nr 1174 4436
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Självporträtt. Signerad och daterad 1928 i trycket, 20x15 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 9 april 2018
kl 20:42:57
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
6
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell